KARRIER

Wellness munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • masszőri feladatok ellátása, kínálatban szereplő masszázsok profi ismerete
  • masszázs helyiség rendben tartása
  • medencetér folyamatos ellenőrzése, tisztán tartása
  • medencék vizeinek folyamatos ellenőrzése, hőfok beállítása szükség esetén
  • kiemelkedő, udvarias kommunikáció a vendégekkel
  • masszázsok értékesítése
  • szaunatér folyamatos ellenőrzése, tisztán tartása
  • szaunaberendezések kezelése, hőfokok folyamatos ellenőrzése
  • fürdőház tisztaságának folyamatos ellenőrzése, felügyelete
  • együttműködés a takarító személyzettel
  • együttműködés a recepciós munkatársakkal

Elvárás:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • masszázs tanfolyamról oklevél/bizonyítvány megléte
  • kedves, kommunikatív személyiség
  • leinformálhatóság

Előnyt jelent:

  • angol/német nyelv használata szóban
  • meglévő vendégkör
  • Egerszalók környéki lakhely

Amit nyújtunk:

  • családias munkahelyi légkör
  • munkaruha
  • betanítás
  • munkába járás támogatása
  • étkezés biztosítása
  • stabil hátterű vállalat
  • fiatal, energikus csapat
  • versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzot a vezetes@egerszalok.eu e-mail címre várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével 2019. február 28-ig.